Вся наша соціологія не знає інстинкту, крім інстинкту стада, де кожен нуль має "однакові" права

Той хто пізнав себе - власний кат


lwiwanka
Настроение: ))))))

МеткиЮля за кардон

У Тимошенко з’явився шанс виїхати за кордон.

Комітет Верховної Ради з правової політики підтримав законопроект, який дозволяє направляти засуджених до медичних установ за межами України. Про це повідомив депутат Тарас Чорновіл, який вніс даний документ до парламенту, пише "Українська правда".

За його словами, спікер Володимир Литвин поставив на документі візу щодо невідкладного розгляду цього законопроекту, і він позачергово був поданий до профільного комітету.

"Два представники від Партії регіонів висловилися щодо законопроекту трошки скептично, і не підтримали. Представники опозиції висловили свої зауваження, визначилися, що його можна доопрацювати до другого читання і підтримали, і комітет проголосував "за", - сказав депутат.

Чорновіл наголосив, що він "моментально" отримав висновок головного науково-експертного управління щодо даного документу, який зазвичай треба чекати кілька тижнів.

На питання, коли цей законопроект може бути розглянутий у залі, він відповів: "Теоретично, якщо хтось зацікавлений, щоб це питання пройшло, то його можуть розглянути у четвер".

"Може й справді розглядається питання, щоб дати можливість Юлії Тимошенко виїхати закордон на лікування", - припустив Чорновіл, додавши, що такі темпи розгляду законопроекту можуть бути тоді, "коли є дуже серйозне прохання зверху".

Додамо, що раніше прем’єр-міністр України Микола Азаров припустив, що лікування ув’язненої Юлії Тимошенко за кордоном може бути розглянуто керівництвом України.

Нагадаємо, раніше німецькі політики та громадські діячі неодноразово пропонували лікувати Тимошенко в берлінській клініці "Шаріте".

Зокрема, депутат Бундестагу від Християнсько-демократичного союзу Карл-Георг Вельманн навіть заявив, що лише на цій умові канцлер Ангела Меркель погодитись відвідати матчі Євро-2012.

Джерело: 
Українська правда


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 10

Рекомендовал эту запись
Дякую
А можно принять такой законпроект, который отправит ЮВТ в Европу и там её оставит?
*и там ее похоронит
Янучару тре поховати за плінтусом
Вилікувати Юлю
вообще, задолбали со своей Тимошенко. Интересно, если я вдруг сяду, вокруг меня тоже все так бегать будут и права соблюдать?
НАВРЯД

 Волшебный шар

Мои фотоальбомы


Метки

Календарь
Январь
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы
rammstein, ВО "Свобода", Краiна Мрiй та iншi фести, ОУН-УПА, Патрiотизм

Антиинтересы
"шансон", анiме, горiлка, готи, емо, жиди, комуняки, матюки, Москалi, наркотiки, палево, порно, Радянське минуле, Росiя, руську попсу, Табачник, тупi серiали, тупiзм, хентай, Яничара
ОБОЗ.ua